Påmelding høst 2019

Klubbens idretter - Turn, cheerleading og dans

Tor Nygard
19.07.2019
Høstens påmelding har åpnet. Vi har flere partier enn noen sinne, vi er flere steder enn tidligere med like spennende aktivitter som tidligere. Første mann til mølla prinsippet som gjelder

​Som vanlig finner dere oss nå på Kløfta, Sand, Mogreina, Nordkisa, Algarheim, Jessheim (Skogmo skole, Gystadmarka skole, Døli skole, Allergot).  Vi tilbyr cheerleading på Kløfta og Jessheim (Gystadmarka og Allergot), ellers har vi også turn og dans i alle bygdene. I dans tilbyr vi Freestyle disco jazz, HIp Hop, disco og barnedans.   I cheer stiller vi med mini, PeeWee og Juniorlag.  Alle våre idretter er dominert av jenter, men vi ønsker også å ha med gutter i alle idretter, Cheerleading og Dans har sterkt behov for representasjon av gutter.